Szanty Wilkasy

Z całą pewnością można powiedzieć, że Wilkasy to najbardziej imprezowa miejscowość na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Dwie prężnie działające tawerny oraz ośrodek akademicki sprawiają, że każdy znajdzie tam rozrywkę, której szuka. Z punktu widzenia żeglarzy i motorowodniaków najważniejsze są koncerty muzyki żeglarskiej czy też marynistycznej – popularnie nazywane także szantami.

Specjalnie dla Ciebie i Twojej załogi publikujemy tu listę koncertów szantowych, które odbywają się w tej miejscowości. Gdy tylko będą dostępne listy koncertów szantowych w tawernach na kolejny sezon nawigacyjny, uzupełnimy poniższą tabelę.

Koncerty szantowe w Wilkasach

Najczęściej odbywają się w Tawernie Rozbitek oraz Tawernie Dezeta. Z pewnością każdy kto choć raz był w tej wiosce żeglarskiej zna te miejsca. W każ∂ej z nich oprócz muzyki na żywo spotkacie się z życzliwą obsługą, która serwuje naprawdę pyszne dania. Po trudach mazurskiego rejsu w trakcie czarteru jachtów na Mazurach warto zjeść coś przygotowanego przez kucharzy pasjonatów.

5/5 - (12 votes)

Dodaj komentarz