Szybkie łodzie motorowe Wymagające patentu – Mazury, Giżycko

Jeśli posiadasz już doświadczenie i uprawnienia motorowodne, zapoznaj się z naszą ofertą na czarter jachtów motorowodnych patentowych.  Wielbicieli sportowych wrażeń i większej prędkości zainteresuje zapewne czarter jachtów Parker 850 Voyager Cruiser i Parker 800 Weekend

Parker 850 Voyager Cruiser, to ekskluzywny cruiser o sportowym charakterze z cenionej firmy Parker, od pięćdziesięciu lat obecnej na polskim rynku. Przyciąga wzrok nowoczesnym designem i stylowym wnętrzem. Konstrukcyjnie również jachty te zaskakują innowacyjnymi rozwiązaniami, jak chociażby wykonany w technologii infuzji próżniowej kadłub Twin-Step czy wyposażenie łodzi w silnik zaburtowy, które obniżają koszty eksploatacyjne tych jachtów. To właśnie silnik zaburtowy jest niewątpliwie mocną stroną jachtów Parker. Nasz Voyager wyposażony został w nowoczesny, sześciocylindrowy silnik rzędowy Mercury Verado, o mocy aż 350 KM! Jeśli chcesz w krótkim czasie zobaczyć wiele odległych od siebie miejsc, zabrać rodzinę czy grono przyjaciół na niezapomnianą eskapadę, te jachty to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Skompletuj swoją załogę, do nawet dziesięciu osób, zaplanuj trasę i ruszajcie w podróż. Przy mniejszej załodze można wydłużyć wypoczynek na jachcie, dzięki kabinom sypialnym z miejscami do spania dla czterech do sześciu osób. Jacht posiada wszystko, co jest niezbędne by wygodnie podróżować: prysznic i toaletę elektryczną, prysznic pokładowy, kuchnię indukcyjną, lodówkę, materace do kąpieli słonecznych na pokładzie, namiot kokpitu, radio i telewizor LED. Dzięki sterowaniu hydraulicznemu prowadzenie jachtu będzie przyjemne i bezpieczne nawet przy większych prędkościach, a to nie jedyne ułatwienia. Jacht, oprócz dziobowego steru strumieniowego, elektrycznej windy kotwicznej i plotera SIMRAD z mapami Wielkich Jezior Mazurskich i barymetrią jezior, wyposażony został również w elektryczne trymklapy, które pozwalają pełniej wykorzystać możliwości jachtu na wodzie. Posiada też ogrzewanie Webasto, przydatne w chłodniejsze dni czy noce.

Dla nieco mniejszych załóg mamy w ofercie czarter jachtu patentowego Parker 800 Weekend. To model równie komfortowy i nowoczesny, a jednocześnie atrakcyjny cenowo, wyposażony w dziobowy ster strumieniowy, elektryczną windę kotwiczną, ogrzewanie Webasto i ploter SIMRAD z mapami Wielkich Jezior Mazurskich i barymetrią jezior. Posiada mocny silnik Mercury, o mocy 200 KM.

Posiadamy także łódź motorową QuickSilver Active 645 Cabin. Jest to najmniejsza z naszych jednostek do prowadzenia której wymagany jest patent/licencja. W przeciwieństwie do opisanych wcześniej jednostek, nie jest to jacht, lecz łódź motorowa o sportowym charakterze, przez co nie posiada takich udogodnień jak wszczniesz propozycje. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą się przemieszczać po mazurskich jeziorach szybko i w stylu godnym Jamesa Bonda. Posiada ona bardzo dobry współczynnik wagi do mocy silnika (silnik zaburtowy o mocy 150 KM przy wadze zaledwie 550kg). Może pomieścić do 7 osób oraz posiada także miejsce do spania dla dwóch osób w kabinie dziobowej. Składany dach umożliwia pływanie nawet przy gorszej pogodzie.

Pamiętaj, że czarter tych jednostek wymaga posiadania uprawnień motorowodnych!

Jeśli nie posiadasz uprawnień/patentu

Jeśli jednak nie posiadacie odpowiednich uprawnień możecie skorzystać z oferty WYCIECZKA 3 JEZIORA, 3 KANAŁY ZE STERNIKIEM dostępnej dla jednostek Parker 850 Voyager Cruiser oraz QuickSilver Active 645 Cabin. Jest to godzinna wycieczka po wyznaczonej trasie w trakcie której sterowaniem zajmie się doświadczona osoba z odpowiednimi uprawnieniami.

Drugą opcją w tej sytuacji jest możliwość wynajęcia sternika (sprawdź w cenniku), który zabierze cię tam gdzie chcesz przez cały okres czarteru! Aby to zrobić skontaktuj się z nami wcześniej.